Vilka kommer?

Hålltider Frågor & Svar Anmälan Vilka kommer?

Observera att denna lista uppdateras manuellt. Det kan därför ta ett tag innan er anmälan syns här.

Anmälda 2019:

  1. Linda Nilsson och Per-Johan Wik
  2. Anna Malmström och Jonas Löfqvist
  3. Zandra och Rasmus Rosèn
  4. Caroline Jönsson och Ernst Frostemark
  5. Nina Palmqvist och Cecilia Assiks

Anmälda 2018:

  1. Ulrica och Martin Adelbris
  2. Josefin och Fredrik Henriksson
  3. Carina Jönsson och Henrik Landin
  4. Camilla och Mattias Erichson
  5. Caroline Jönsson och Ernst Frostemark
  6. Viktoria Hemmingsson och Mikael Ingerby
  7. Helen och Hjalle Hjalmarsson
  8. Linda Nilsson och Per-Johan Wik
  9. Caroline Widegren och Sara Nedmar
  10. Catharina Jakobsson och Kerstin Andersson
  11. Annette Persson och Kjell Gustafsson
  12. Moa Berglund och Philip Brorsson
  13. Lene och Kjell Larsson
  14. Josefin Gren och Håkan Svensson
  15. Camilla och Henrik Fridholm
  16. Zandra och Rasmus Rosén
  17. Eva och Anders Johansson
  18. Cecilia och Roger Schildt
  19. Anna Malmström och Jonas Löfqvist
  20. Tommy Nilsson och Christel Jönsson
  21. Sofi Heyl och Lars Hoffmann

Deltagare anmälda 2017 (fulltecknat):

1 Lina & Cristian Albinsson
2 Linda Nilson & Per-Johan Wik
3 Carina Jönsson & Henrik Landin
4 Josefin & Fredrik Henriksson
5 Johanna & Christian Nykvist
6 Lene & Kjell Larsson
7 Anna Malmström & Jonas Löfqvist
8 Phillip Brorsson & Bo Berglund
9 Viktoria Hemmingsson & Mikeal Ingerby
10 Helen & Hjalle Hjalmarsson
11 Tommy Nilsson & Kerstin Andersson
12 Maria Malmqvist & Bert Guldstand
13 Ulrica & Martin Adelbris
14 Catharina & Anders Jakobsson
15 Lotta & Rickard Andersson
16 Carina Sjöberg & Christer Håkansson
17 Camilla & Henrik Fridholm
18 Zandra & Rasmus Rosén
19 Caroline Jönsson & Ernst Frostemark
20 Josefin Gren & Håkan Svensson
21 Camilla & Mattias Erichson
22 Marie Åkerlund & Lars-Göran Gullstrand
23 Sara Nedmar & Alexandra Bergvall
24 Helen & P-O Lynfeldt
25 Elin & Måns Pedersen
26 Cecilia & Roger Schlidt
27 Jessica Gren & Roger Persson
28 Jessica & Roger Bengtsson
29 Stina Friberg & Christoffer Rasmusson
30 Sofi Heyl & Lars Hoffmann

Deltagare 2016:

1 Carina Jönsson & Henrik Landin
2 Caroline Jönsson & Ernst Frostemark
3 Lina & Cristian Albinsson
4 Josefin & Fredrik Henriksson
5 Johanna & Christian Nykvist
6 Gitte Dahl & Thomas Forsen
7 Linda Nilson & Per-Johan Wik
8 Helen & P-O Lynfeldt
9 Erika & Karl Olofsson
10 Kim Ly & Mattias Gyllenvarg
11 Catharina & Anders Jakobsson
12 Helen & Hjalle Hjalmarsson
13 Jessica Gren & Roger Persson
14 Lene & Kjell Larsson
15 Eva & Anders Johansson
16 Ann & Mattias Danielsson
17 Anna Malmström & Jonas Löfqvist
18 Camilla & Henrik Fridholm
19 Josefin Gren & Håkan Svensson
20 Maria Malmqvist & Tommy Nilsson
21 Tinne & Jim Obad
22 Ulrica & Martin Adelbris
23 Marie Åkerlund & Lars-Göran Gullstrand
24 Marie Månsson & Stefan Hedlund
25 Bengt Åvik & Mattias Erichson
26 Annelie & Kalle Andersson
27 Lotta & Rickard Andersson
28 Sofi Heyl & Lars Hoffmann
29 Inger Mowide & Lars Hall
30 Zandra & Rasmus Rosén
31 Ann Forkner & Anders Hörnström
32 Anna-Lena Nilsson & William Svensson
33 Elin & Måns Pedersen

Deltagare 2015:

Lina & Cristian Albinsson
Annelie & Kalle Andersson
Tommy Nilsson &
Carina Jönsson & Henrik Landin
Camilla & Mattias Erichson
Eva & Anders Johansson
Inger Mowide & Lars Hall
Caroline Widegren & Per Elis Jansson
Ulrica & Martin Adelbris
Helen & P-O Lynfeldt
Åsa Johansson & Bo Carlsson
Johanna & Christian Nykvist
Maria & Torbjörn Malmqvist
Linda Nilson & Per-Johan Wik
Ann & Mattias Danielsson
Josefin Gren & Håkan Svensson
Catharina Jakobsson & Marie Månsson
Zandra & Rasmus Rosén
Kim Ly & Mattias Gyllenvarg
Lembi & Mattias Olofsson
Cecilia & Roger Schlidt
Helen Hjalmarsson & Lotta Andersson
Jessica Gren & Roger Persson
Jenny & Patrik Malmberg
Camilla & Henrik Fridholm
Ernst Frostemark & Rikard Olsen
Sofi Heyl & Lars Hoffmann
Marianne Ström & Anders Johansson
Anna & Fredrik Ulfsax
Susan Mayer Nilsson & Eskil Nilsson